Pogba rikthehet në stërvitje te Man Utd

MANCHESTER, ENGLAND - JUNE 17: (EXCLUSIVE COVERAGE) Paul Pogba of Manchester United at Aon Training Complex on June 17, 2020 in Manchester, England. (Photo by Matthew Peters/Manchester United via Getty Images)

28-vjeçari nuk ka luajtur për “Djajtë e Kuq” që nga fillimi i nëntorit shkaku i lëndimit që mori duke përfaqësuar Francën, transmeton lajmi.net.

 

E ardhmja e Pogba mbetet e paqartë me kontratën që i skadon në verë dhe ka pasur sugjerime që Man Utd është gati ta lejojë të largohet falas.

Pogba ndoshta do jetë gati për ndeshjet e radhës me Man Utd që garon në tre kompeticione, Premierligë, FA Cup dhe Ligën e Kampionëve.

Përmes një foto të postuar nga Cristiano Ronaldo, aty vërehet edhe Pogba që dëshmon që ka nisur stërvitjet me grupin./Lajmi.net/