‘Plani’ i Armina Mevlanit, si e fshehu martesën me Shkëlzen Berishën

Agjenti i Thumbon ka bërë një deklaratë të bujshme gjatë transmetimit të emisionit në televizion.

Sipas tij, edhe pse Armina Mevlani e mohoi se këtë vit do të martohej me të fejuarin e saj Shkëlzen Berishës, ajo ka gënjyer. Ai bën me dije se dasma është planifikuar që të zhvillohet në Itali.

“Dasma do të bëhet këtë vit, këtë pranverë, në Itali. Do ketë shumë të ftuar dhe padyshim që do të jetë dasma e vitit,”-tha ai.

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani prej kohësh janë në një marrëdhënie. Ata publikojnë rrallë foto bashkë, dhe shpesh janë diskutuar edhe për ndarje të mundshme, të cilat deri më tani i kanë mohuar. Madje Armina ka folur dhe për planet e saj të afërta për martesë, me Zen Berishën.