Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

Turqia dhe Gjeorgjia do të përballen ditën e sotme në Kampionatin Evropian.

Kjo ndeshje do të luhet me fillim nga ora 18:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Një përplasje e madhe mes tifozëve ka ndodhur para ndeshjes – VIDEO.