Përfundon takimi i liderëve te Presidenti, Sela: Nuk kemi një datë për zgjedhjet

Para pak çastesh ka mbaruar takimi i liderëve te Presidenti Pendarovski. Ndërkohë kryetari i ASH-së Ziadin Sela tha se nuk ka një datë definitive për zgjedhjet dhe se javën tjetër do të ketë një takim tjetër dhe do të vendoset për datën e zgjedhj