Patris Berisha publikon imazhin e ëmbël pranë djalit, ja sa është rritur Tiani

Patris Berisha dhe Tuna Sejdi janë prindër të një djali i cili me ose pa dashje është bërë i komentuar në media.

Kjo pasi si Patrisi ashtu edhe Tuna publikojnë foto të ndryshme me të.

Patris Berisha darkon me këtë person të njohur për publikun

Patrisi së fundmi e publikuar një foto me djalin e tij Tianin dhe shihet se ai është rritur shumë. Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.