Pasi zbuloi se është shtatzënë, Kourtney Kardashian ekspozon linjat në bikini

Kourtney Kardashian e shfaqi me kënaqësi barkun e saj në rritje me një rroba banje elegant në fotot e reja në Instagram të shpërndara të premten teksa shijonte një ditë në pishinë.

Themeluesja e “Poosh”, 44 vjeçe e cila njoftoi shtatzëninë e saj të befasishme me bashkëshortin Travis Barker një javë më parë, shijoi rrezet e diellit me fëmijët e saj.

Ajo u dha fansave të saj një paraqitje të shkurtër të barkut të rrumbullakosur, ndërsa bëri një ‘selfie’ të shpejtë në pasqyrë brenda një dhomë gjumi të gjerë dhe të ndriçuar.

Ylli bikini jeshile tërheqëse për të qëndruar e freskët në temperaturat e ngrohta.

Bukuroshja, e cila kohët e fundit u kërkoi fansave këshilla për shtatzëninë, e përshkruajti postimin duke shkruar ‘verë të ëmbël’, e ndjekur nga ’emoji’ me fruta, duke përfshirë kivi dhe një luleshtrydhe.

Personaliteti i medias, e cila aktualisht mburret me 222 milionë ndjekës në Instagram, bëri edhe një selfie nga afër teksa ishte ulur nën një çadër blu që bllokonte pjesërisht diellin.

Kourtney hodhi një palë syze të mëdha të zeza dhe shikoi nga kamera për një pozë të shpejtë.

Ylli gjithashtu përfshiu një postim për të treguar hapësirën luksoze. Klipi filloi me ecjen e saj drejt oborrit të shtëpisë, me kamerën përreth për të treguar një hyrje të gjerë dhe të dekoruar.

Sapo dilte, gjelbërimi dhe palmat shtriheshin në distancë dhe rreshtonin qiellin e pastër kristal. Një tavolinë ping-pongu ishte vendosur në një cep me hije të oborrit të gjerë me ndenjëse në natyrë të mbushur me jastëkë të rehatshëm afër.

Një portë e hapur të çonte në një pishinë në formë drejtkëndëshe, e cila kufizohej me karrige për ata që dëshironin të hynin në modalitetin e relaksimit kur nuk bënin zhytje në ujë.

Kourtney përfundoi duke shtuar një foto të lezetshme të fëmijëve të saj me hedhje në pishinë.

Biznesmenja ka djalin Mason, 13 vjeç, vajza Penelope, 10 vjeç dhe djali i vogël Reign, tetë vjeç, me ish-in e saj, Scott Disick.

Postimi vjen menjëherë pasi Kourtney zbuloi me entuziazëm se ajo po pret fëmijën e saj të parë me Travis Barker në fillim të javës së kaluar të premten, ndërsa mbështeti burrin e saj në një koncert Blink-182 në Los Angeles.

Gjatë koncertit, ylli i realitetit mbajti një tabelë ku shkruhej, “Travis jam shtatzënë”, duke iu referuar videoklipit muzikor të grupit të vitit 1999 të titulluar, “All The Small Things”.

Personaliteti televiziv ndau një klip nga momenti kur Barker pa shenjën dhe u hodh në turmë për të uruar gruan e tij.

Që kur zbulimi i fëmijës së saj të katërt, ylli televiziv i ka mbajtur të përditësuar fansat e saj duke shpërndarë foto në Instagram.