Pas videos me Flori Mumajesin, Jonida ndahet nga i dashuri?

Së fundmi ka qarkulluar një video që ka habitur të gjithë.

Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit në “qytetin e dashurisë”, Paris.

Duke menduar se po i shpëtojnë syrit të publikut Jonida prek në mes të qytetin Florin në vende intime dhe kuptohet qartë marrëdhënia me njëri-tjetrin, shkruan Albeu.com.

Por me një kontroll të shpejtë në Instagramin e të dy artistëve shohim se ata e ndjekin akoma njëri-tjetrin duke ruajtur miqësinë, por nga ana tjetër Jonida dhe Romeo kanë fshirë të dy foton me të cilën kishin konfirmuar lidhjen për publikun vetëm disa muaj më parë.

Me siguri të gjithë po pyesin veten se çfarë po bën Romeo në këto momente të sikletshme.