Pas rikthimit te Suedia, reagon Ibrahimovic: Rikthimi i Zotit

Suedia ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e muajit mars ndaj Gjeorgjisë, Kosovës dhe Estonisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë listë ndodhet edhe Ibrahimovic, i cili së fundmi ka reaguar edhe në profilin e tij zyrtar në Twitter.

“Rikthimi i Zotit”, shkroi ai.

Ndërkohë, Ibrahimovic pritet të përballet me Kosovën në “Fadil Vokrri”.