Pas rasteve me koronavirus në Shqipëri, Luana këshillon të mos bëhet panik

Koronavirusi ka kapluar pothuajse të gjithë botën.

Ky virus vdekjeprurës ka arritur edhe në Shqipëri dhe deri tani thuhet të jenë të prekur 10 persona.

Reagimet kanë qenë nga më të ndryshmet dhe nuk ka munguar as ai nga Luana Vjollca e cila nëpërmjet një postimi në Instagram këshillon të mos bëhet panik.

“Pa panik”, ka shkruar moderatorja dhe këngëtarja e njohur.