Pas një sëmundje të rëndë, vdes i riu Lavdim Rrahmani

Ka ndërruar jetë i riu nga Mitrovica, Lavdim Rrahmani.I ndjeri ka kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë.Ai ka qenë i martuar dhe kanë 3 fëmijë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë shoqëria e tij përmes një njoftimi në Facebook.