Pas ndarjes, Bora Zemani ‘thumbon’ Donaldin dhe ai zgjedh të ironizojë me të

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, po thumbojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ata janë ndarë duke mos e zbuluar arsyen për publikun, megjithatë po bëjnë dedikimi të fshehta.

Moderatorja, së fundmi ka postuar disa foto nga Stambolli e cila edhe po qëndron atje disa ditë dhe ka shkruar: “Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”.

 

Ndërkohë, Donaldi nuk ka hezituar për të ia kthyer me ironizim ish partneres së tij.

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose wp”, ka shkruar ai./Lajmi.net/