Aurela Hoxha duke mbajtur fëmijën në krahë e konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

Ajo e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë e saj duke mos e bërë publike për median, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, së fundmi ka publikuar imazhe ku shfaqej duke mbajtur në krah beben e saj dhe një tjetër duke i dhënë gji.

“Më të mirat nga këto ditë”, shkroi modelja e njohur në mbishkrimin e fotografisë derisa shihej se po e shijon tepër shumë epitetin nënë.

Tutje, në hapësirën për komente ajo mori urime të shumta nga miqtë, dhe ndjekësit e shumtë./Lajmi.net/