Pas këngës “Duro”, Dafina Zeqiri ka një surprizë për fansat

E Dafina Zeqiri ka treguar se së shpejti do sjell risi, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, këngëtarja shqiptare tha se shumë shpejt do lansojë pjesën e  dytë të këngës “Vuj Vuj”.

Dafina postoi një imazh nga klipi dhe shkroi: “Vuj vuj part 2”.

Ndryshe, 31 vjeçarja së fundi ka qenë e infektuar me COVID-19 derisa ka zbuluar përmes postimeve në rrjete sociale edhe gjendjen e saj shëndetësore.

Theksojmë se, Dafina nuk ka zbuluar ende se a e ka kaluar virusin./Lajmi.net/