Pas imazhit ku u kapën ‘mat’, Loredana e bën këtë për të dashurin e ri

Loredana Zefi dhe reperi Zuna mbrëmjen e djeshme janë fotografuar duke kaluar kohën së bashku.

Të dy kanë deklaraur se janë miq shumë të mirë mirëpo dita ditës po ka dyshime se dyshja janë çift madje po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Përveç se po kalojnë shumë kohë bashkë, dyshja edhe po e mbështesin njëri-tjetrin në karrierë.

Së fundmi ishte Loredana ajo e cila e bëri këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.