ShowBiz Pas Dubait, Enca nis pushimet luksoze në Afrikë

Pas Dubait, Enca nis pushimet luksoze në Afrikë

Këngëtarja e njohur, Enca ka kohë që nuk është aktive me koncert dhe mbrëmje muzikore.

Por, këtë kohë pauze ajo po e shijon pafund duke kaluar pushime luksoze në vende dhe kontinente të ndryshme.

Ditë më parë këngëtarja nga Shqipëri udhëtoi drejt Dubait, ku edhe nuk munguan imazhet atraktive në bikini, të cilat i solli për miliona fansa në llogarinë e saj të Instagramit.

Foto: Enca/InstaStory

Ndërsa, sot (e shtunë) Enca ka zbuluar se pas Dubait destiancioni i radhës është Afrika, teksa ndau pamje mahnitëse nga plazhet me pamje përrallore.

Foto: Enca/InstaStory

Krijuesja e shumë hiteve pozoi edhe në foto ku shihet e veshur në bikini ngjyrë portokalli të cilat ia thekson gjoksin dhe linjat joshëse të trupit.

Foto: Enca/InstaStory

“Mirëmëngjesi nga Afrika”, ka shkruar këngëtarja me të arritur në vendin e ri të pushimeve.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Encës  mban titullin “Suavele” që e solli në korrik të vitit të kaluar.