Para dhe pas grimit, bëhet viral transformimi i Rinës

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret që komentohet edhe përtej muzikës.

E ajo shpesh komentohet edhe për paraqitjen e saj të jashtme e cila shpesh shfaqet mahnitëse, shkruan lajmi.net.

Por pak të famshme e kanë guximin të shfaqen në rrjete sociale me dhe pa grim si dhe pa filtera.

Së fundi këngëtarja është shfaqur para dhe pas një trasnformimi mahnitës.

I gjithë transformimi është bërë nga artistja e grimit, Dafinë Neziri.

Videon që po bëhet virale, teksa Rina me grimë është për t’u pasur zili./Lajmi.net/