Pamela Anderson publikon foton ku shfaqet 100% lakuriq

Pamela Anderson e ka marrë gjithë vëmendjen.

Pamela Anderson njihet për guximin, dhe pozat ku ajo është shfaqur provokative asnjëherë nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net.

Emri i saj gjithmonë ka qenë në krye të ballinave rozë për pothuajse të njëjtën arsye dhe vazhdon ta bëjë një gjë të tillë pasi në llogarinë e saj në Instagram nuk po mungojnë asnjëherë foto të tilla.

Së fundmi Pamela e ka publikuar një imazh ku shfaqet 100% lakuriq.