Pacolli uron VV-në e LDK-në, thotë se i presin shumë punë e sfida

Pacolli ka thënë se Kosovën e presin shumë punë dhe sfida.

“Përgëzoj VV dhe LDK për punën e tyre të palodhur derisa arritën konsensus për të qeverisur Kosovën së bashku për mandatin e tyre të ardhshëm. Kosovën e presin shumë punë dhe sfida…Urime!”, ka shkruar Pacolli në Facebook.