Osmani i ‘Stupcave’ realizon një video interesante për Halloween: “Vidima sa të dush, po fara nuk ka”

Ai në prag të festës së “Halloween” ka realizuar një video interesane me kunguj dhe në fund të saj thotë “Vidima sa të dush, por fara s’ka”, shkruan lajmi.net.

Ai sipas mbishkrimit në video thotë të jetë në qytetin e Mitrovicës dhe kjo video e tij vjen në vazhdën e videove interesante që po publikohen nga Osman Azemi.

Se cili është “mesazhi i fshehur” pas kësaj video ende nuk dihet dhe këtë mund ta zbulojë vetëm aktori Azemi./Lajmi.net/