Oriola Marashi pozon nudo nga pishina e vilës

Modelja seksi shqiptare, Oriola Marashi karantinën e saj po e kalon pranë partnerit të saj Eros Grezda, dhe kjo bëhet e qartë nga fotot e përbashkëta të çiftit, në të njëjtin ambjent.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet Brenda në pishinë, ndërsa ka pozuar nudo. Por, menjëherë modelja e ka fshirë postimin, dhe nuk gjendet më në profilin e saj.

Tërësisht natyrale, Oriola Marashi ka realizuar një foto sensuale duke rrëmbyer vëmendjen për një moment! Mos vallë fshihet Eros Grezda pas vendimit për ta ‘zhdukur’ foton nga rrjetet sociale?!/dosja