Oriola Marashi e zhveshur, thotë se është femër e rezervuar dhe e zënë

Në një nga rezidencat luksoze, Oriola Marashi ka publikuar fotografi me të cilat ka ekspozuar linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

E veshur me të brendshme ngjyrë rozë në pjesën e poshtme dhe një triko me po të njëjtën ngjyrë ajo ka pozuar nga shtrati teksa mban në dorë një laptop.

“E rezervuar dhe e zënë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, Oriola Marashi vazhdimisht është e zënë me fotosesione të ndryshme, së fundi ka realizuar fotografi me veshje nusërie./Lajmi.net/