Oriola kujton pushimet me një foto të ‘nxehtë’ në bikini të bardha

Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë atraktive.

Së fundi, ajo është kthyer në kohë duke hapur arkivat e fotografive nga pushimet, ku u shfaq atraktive në bikini të bardha.

Modelja edhe kësaj radhe vuri në pah format pefekte trupore, për të cilat edhe njihet dhe mori komente të panumërta.

Kujtojmë se Oriola Marashi ka pozuar edhe për disa brende të njohura.