Olta Daku vihet në siklet kur e pyesin të zgjedh mes kolegëve

Olta Daku ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja, para saj kishte disa emra të njohur të estradës dhe disa të tjerë kolegë të ngushtë të aktrimit.

Ajo zgjodhi mes opsioneve që kishte përballë, në këtë rast kishte disa fjalë për ta.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se kë zgjodhi Olta mes opsioneve që kishte në “Kë zgjedh”. /Lajmi.net/