‘Nuk ma bën zemra ta nxjerr jashtë’, Donaldi rrëfehet tek Trixa

Ai njëherë nxorri në nominim Meridianin, më pas nuk ndryshoi nominimin ku mund të shpëtonte ndonjërin nga tre të nominuarit, shkruan lajmi.net.

 

E pas këtyre veprimeve ai është mërzitur shumë.

Lidhur me këtë e ka diskutuar me Beatrixën lidhur me nominimet.

Madje ata kanë diskutuar për Monikën, dhe Donaldi u shpreh se për moshën që ajo ka është shumë mendjehapur.

Andaj sipas tij ai nuk i bë zemra që ta nxjerrte jashtë atë.

Në anën tjetër Beatrixa është pothuajse banorja që ka dalur në nominime shumë pak bashkë me Beniadën./Lajmi.net/