Nuk kursehet nënadimresha, i heq rrobat pak para vigjiljes se Krishtlindjes

Nga një yll televiziv, ajo u kthye në një stiliste të suksesshme për rroba banje.

Është fjala për Kimberley Garner, e cila nuk e lejoi të ftohtin e dimrit që ta ndalonte atë të vishte bikini.

Ajo ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shfaqet e egër me rroba banje nga koleksioni i saj më i fundit.

Garner ka realizuar një set të ri fotografik me rastin e festave të fundvitit, në shtëpinë e saj në Londër. Ylli televiziv u shfaq me një body të kuq dhe me një kapele të Santa.