Nora Istrefi ‘heshtë’ publikun publikon foto me Erën

Dje një seri komentesh ‘RIP’ iu kishin drejtuar këngëtares Era Istrefi, duke u bazuar në pasivitetin e saj në jetën profesionale.

Dhe pos prononcimit të Norës për Lajmi.net se këngëtarja është shëndosh e mirë, nuk kishte ndonjë reagim nga vetë ajo për të sqaruar situatën.

E tani këngëtarja është shfaqur publikisht për herë të parë, është motra e saj Nora e cila ka publikuar një fotografi nga një aheng me Erën ku dhe e kishte etiketuar, dhe i jep fund kështu ‘zhurmës’ së krijuar.