Noizyt i dështon koncerti ‘TBA’ tallen me të

Noizy kishte të planifikuar që dje të mbaj një koncert në Tetovë.

Noizy dhe S4MM në agjenten e tyre kishin të paraparë që më datë 27 dhjetor të mbajnë një koncert në Tetovë, por ky koncert ishte anuluar, shkruan lajmi.net.

Pas këtij dështimi i menjëhershëm ka qenë reagimi i faqes së ‘TBA’ të cilët bëjnë shaka me këtë rast dhe në disa fjali e fyejnë rënd reperin nga Shqipëria.

“Ati tipit që hante m** verës u mytën tu i dështu koncertet, boni qmimet 1 euro për femra free shqipe se reper kafiqesh je, mbi 10 euro biletat të dështojnë” shkruante në postimin e bërë.