Dua Lipa ndarë një moment intim me të dashurin

Lidhja e Anwarit dhe Duas vazhdon të komentohet në mediat rozë.

Që nga momenti kur dyshja konfirmuan se janë në lidhje, romanca e tyre ka qenë krye temë e mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë duke kaluar së bashku ditët e fundit të këtij viti, dhe së fundmi këngëtarja shqiptare ka ndarë një imazh me të dashurin ku shihet duke i dhuruar një puthje romantike.

E as në këtë imazh nuk kanë munguar komentet e familjarëve të Anwar, i ati i tij Mohamed ka lënë një koment ‘përkledhës’ “ Dy kikirika”.