Noizy zbulon bashkëpunimin e ri me reperët njohur ndërkombëtar

Noizy, është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar.

Reperi, gjithashtu numëron bashkëpunime të shumta, shkruan lajmi.net.

Në mesin e bashkëpunimeve, Noizy, ka paralajmëruar bashkëpunimin edhe me reperë ndërkombëtar.

Përmes një sekuence në ‘Instagram’, ka zbuluar që është në bashkëpunim me Capo Plaza dhe Krept&Konan.

 

Një gjë të tillë edhe ka paralajmëruar edhe Capo Plaza.

“Ne po vijmë”, ka shkruar ai në storjen e tij.