Noizy tregon rezultatin nga palestra

Përveç angazhimit në muzikë të njëjtën gjë e bën edhe sa i përket përkushtimit ndaj vetës së tij, shkruan lajmi.net.

Noizy është i pasionuar për palestër pasi pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video duke ekspozuar figurën trupore.

Edhe së fundi ka ndarë me ndjekësit dhe fansat e tij në Instagram një imazh para pasqyrës nga palestra duke ekspozuar në plan të parë fizikun e tij.

Ndryshe, “1 herë e mirë”  është projekti i fundit i reperit realizuar me klip.