ShowBiz Noizy i komenton në shaka Stresit pasi ky i fundit paralajmëroi këngën...

Noizy i komenton në shaka Stresit pasi ky i fundit paralajmëroi këngën e re “Noise”

Ata ishin dy nga rivalët më të mëdhenj në hip hopin shqiptar që i dhanë fund grindjes së tyre rreth një vit më parë.

Bëhet fjalë për reperët e njohur, Noizyn dhe Stresin, të cilët prej vitesh kanë qenë në polemika e i kanë bërë ‘diss’ njëri-tjetrit.

Ata janë parë shpesh bashkë, ndërkohë që po vazhdojnë të punojnë për të sjell këngë të reja për fansat e publikun.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi ka qenë Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) ai i cili ka njoftuar për një këngë të re të quajtur “Noise”.

Ajo që mori vëmendje që hapësirën për komente ka qenë një reagim i Rigels Rajkut (emri i plotë) ku thotë “Faleminderit” duke bërë shaka.

 

“Sikur ta dija”, ia ktheu në anën tjetër artisti.

Mbase në një të ardhme të afërt nuk është për tu habitur nëse shohim një bashkëpunim të tyre.