Një mal parash: Kjo është shuma marramendëse e një palë papuçe të Loredanës

Loredana Zefi, reperja e cila gjatë vitit 2019 ishte më e komentuara për shkak skandalit me paratë e vjedhura, po shijon në maksimum jetën e saj luksoze

Ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet vajza e saj, por një që morri vëmendje më të madhe dhe ajo janë papuçet e saja që mbajnë firmën “Louis Vuitton”, për të cilat komentuesit i “ngelën” në qafë për çmimin marramendës.

Ndërsa me një hulumtim të vogël e kuptojmë se një palë papuçe të tilla janë hiq më pak e hië më shumë se 1480 dollarë.