Një konkurrent në “The Voice Australia” zhvesh këmishën, Rita Ora nuk i reziston: Të dua, a është shumë shpejt?

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është pjesë e jurisë së “The Voice Australia”.

E interesante ishte episodi i së mërkurës, kur ajo mbeti e habitur, transmeton lajmi.net.

Rita mbeti e habitur kur ktheu karrigen e saj për një konkurrent mashkull.

Derisa ai vazhdonte të këndonte, Rita u ngrit nga karrigia dhe filloi të kërcente duke bërë lëvizje joshëse.

“E nxehtë! Nxehtë, nxehtë, nxehtë”, ishin fjalët e trajneres tjetër, Jessica, pasi si ajo ashtu edhe Rita vazhduan të adhuronin veten me duart e tyre.

Pas mbarimit të performancës, Rita i tha konkurrentit: I dua flokët e tu! Unë të dua. A është shumë shpejt të të them të dua? Shume shpejt?.

Gjërat u nxehën edhe më shumë kur Richard hoqi këmishën e tij.

Ndërsa Richard tregoi aftësitë e tij mbresëlënëse, Rita dhe Jessica lanë vendet e tyre dhe u nisën drejt skenës.

Richard përfundimisht zgjodhi Jessican si trajneren e tij, duke e shtyrë atë të zvarritet drejt tij me duar dhe gjunjë.

“Shpresoj që ju të jeni shumë të lumtur së bashku!”, bërtiti Rita e zhgënjyer pasi konkurrenti nuk e zgjodhi atë si trajnere.