Ngacmoi seksualisht 24-vjeçaren dhe sulmoi policinë, arrestohet i mituri

Dje rreth orës 14:00 policia ka arrestuar një të mitur nga fshati Prosenikovë i Strumicës.

I mituri kishte sulmuar fizikisht policinë deri sa po kontrollohej pasi që një 24-vjeçare kishte raportuar në polici se po i njëjti me datë 22.01.2020 rreth orës 22:45 e kishte ngacmuar seksualisht. Policia po punon në zbardhjen e plotë të rastit.