Nga Milano, kështu iu uroi ndjekësve natën e mirë Marina Vjollca

Nga atje po publikon postime të shumta me bashkëshortin e saj, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë ka zgjedhur të provokoi fansat dhe ndjekësit në Instagram me fotografinë që ka publikuar.

E shtrirë në shtrat vetëm në robdishan, Marina ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj teksa në mbishkrimin e postimit iu ka uruar ndjekësve natën e mirë.

Ajo ka shkruar në gjuhën italiane, “Naten e mirë të gjithëve” derisa ka zbuluar edhe lokacionin se ku gjindet.

Ndryshe, së fundi Marina me Gheto Geasyn kanë hapur një biznes të ri atje të cilin dëshirojnë të zhvillojnë në vende të ndryshme të botës./Lajmi.net/