Nga Dubai, Luana tregon këmbët seksi në fustanin e shkurtër

Luana Vjollca po shijon pushimet.

Pas një viti të ngjeshur me shumë punë në profesionet e saj, Luana vendosi të pushojë për pak ditë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se si po i kalon ditët në Dubai.

Në fotografinë e fundit, Luana u shfaq buzë plazhit e veshur me fustan të kuq, teksa dukej shumë atraktive.

Në këto pushime, Luanën po e shoqëron edhe Marina dhe Geti.