Nesër pritja merr fund, Majk dhe Dafina publikojnë duetin e shumëpritur

Gjithçka gati për t’u publikuar dueti i shumëpritur, shkruan lajmi.net.

 

Makj dhe Dafina nesër vijnë me bashkëpunimin e tyre të parë

Neser lansohet projekti i tyre i cili titullohet, ‘më fal’, i cili do të lansohet në ore 18:00 në kanalin e Youtubes.

Deri në publikimin e këngë, Majk ka ndarë një sekuencë të shkurtër në Intagram./Lajmi.net/