Nënë e tre djemve, Irena Cahani flet për jetën e saj private

Aktorja e njohur shqiptare, Irena Cahani, ishte së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo foli lidhur me karrierën e saj dhe tregoi se kur kishte filluar të merret me aktrim dhe si e priti familja këtë fakt.

Irena ndër të tjera ka folur edhe për jetën e saj private si nënë e tre djemve.

Ka zbuluar se me çfarë merren djemtë e saj dhe a po e ndjek ndonjëri rrugën e nënës./Lajmi.net/