Në muajt e parë të shtatzënisë, do të befasoheni si po duket Yllka

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku I vërehet barku i rrumbullakosur.

E kjo kohë që po e kalon duket se e ka ndryshuar shumë Yllkën./ORAinfo/