Në këto data do mbahet festivali “SunnyHill”

Pas dy viteve pauzë rikthehet festivali SunnyHill.

Artistë më renome botërore priten të përformojnë në këtë festival, shkruan lajmi.net

Ndërsa para pak kohësh janë zbuluar edhe datat se kur do të mbahet ky eveniment.

Faqja zyrtare e SunnyHill në Instagram përmes një postimi ka bërë me dije se ky festival do mbahet me datë 4,5,6 dhe 7 Gushtë të këtij viti.

 

“4 – 7 gushti do të mbahet mend pasi Sunny Hill Festival rikthehet në vitin 2022 me një edicion MË TË GJITHË dhe formacionin më të lezetshëm në Evropë. 🔥”, ishte mbishkrimi.