Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues

Tayna, reperja më e paguar  dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj.  Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social “Instagram” duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese,  me një fustan të kuq që i tregon format e saj trupore në mënyrë perfekte.

Tayna ka publikuar edhe një video tjetrër në “Instastory”, ku tregon surprizën që i ka bërë shoqëria, një tortë gjigande të dekoruar mjaft bukur dhe një tufë të madhe me trëndafila të kuq.