Capital T në lidhje dashurie? Ky detaj na fut në mendime

Capital T është nga artistët që janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, por detaji i fundit që reperi ka ndarë në Instagram, konfirmon një far mënyre se ai është në lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një fotografi në profilin e tij, ku është paraqitur me shenjë të buzëkuqit në faqe, dhe si mbishkrim kishte lënë ‘Oops ?’ a është kjo në lojë e reperit apo ai është në lidhje me të vërtetë? kjo mbetet të shihet.

Ndryshe ai po shijon suksesin e këngës së fundit ‘Akull’ projekt ky që po pëlqehet mjaft nga publiku, dhe numëron miliona klikime në Youtube. /Lajmi.net/