Majlinda Zeka: Ndihem hot pranë teje

Majlinda Zeka e cila u bë emër i njohur fal të dashurit të saj Majk, ka mbledhur pas vetës një numër të madh fansash.

Ajo njihet për linjat perfekte të trupit dhe një bukuri joshëse, shkruan “Kosovarja”.

Andaj edhe nuk heziton ti shfaqë para të tjerëve me krenari. Ndonëse shumëkush do donte ta kishte në krah, bukuroshja akoma po qëndron beqare.

Zeshkanja bukuroshe shihet shpesh duke u argëtuar me shoqeri dhe duke shijuar jetën e natës.

Ndërkohë që kurreshtja e njerëzve për statusin e saj është e madhe ajo tregon se pranë kujt po ndihet hot.

“Ndjehem hot, hot pranë teje” ka shkruar me shaka bukuroshja, teksa ka shfaqur nje zjarrë./Kosovarja/