“Nan moj nan”, kënga më e re e Sinan Vllasaliut

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu njihet për hitet e tij të shumta.

Sot ai ka publikuar këngën e tij më të re në kanalin e tij zyrtar në YouTube.

“Nan moj nan” titullohet kënga më e re e Sinan Vllasaliut.

Kënga është pëlqyer dhe ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e tij. /Lajmi.net/

YouTube player