Muhamed Zekiri merr dozën e parë të vaksinës kundër virusit

Sekretari Gjeneral i Qeverisë, sot ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër Covid-19. Ai bëri të ditur se është vaksinuar me vaksinën kineze “Sinofarm”, duke apeluar deri te të gjithë qytetarët që të vaksinohen.

Sot pranova dozën e parë te vaksinës 💉 “Sinofarm”, duke kryer kështu obligimin tim personal dhe qytetar. Ju bëj thirrje…
Posted by Muhamed Zekiri on Thursday, May 6, 2021