Mozzikut po i mungon skena: Sa më ka marrë malli për koncerte

Mozzik për shkak të pandemisë ka anuluar gjitha koncertet dhe po qëndron bashkë me familje në vendlindje.

Reperi, ani pse këtë periudhë e shfrytëzoi për të qëndruar më shumë pranë prindërve, tani ka filluar të përmallohet për koncerte.

Në një postim që bëri së fundi, Mozzik shkruan “Sa mka marr malli per koncerte”, teksa ende nuk e di se kur do të nisin sërish koncertet.

Ai po punon rreth albumit të ri muzikor, të cilin pritet që ta publikojë shumë shpejt dhe sjell duete me emra të njohur.