Mozzik thotë se suksesi kërkon sakrificë, nuk ka asnjë alternativë

Ai ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram, disa fotografi nga pushimet teksa i ka shoqëruar edhe me një thënie, shkruan lajmi.net.

Për  1.6 milion ndjekësit e tij, Mozzik ka shkruar se suksesi kërkon sakrificë dhe nuk ka ndonjë tjetër alternativë.

25 vjeçari sigurisht se iu ka treguar ndjekësve se ka punuar shumë në mënyrë që të arrij luksin që ka sot.

Ndryshe, në këto fotografi ai ka mbajtur sekret lokacionin duke mos e bërë publik se ku ka qenë.

Theksojmë se, Gramoz Aliu i njohur si Mozzik së shpejti do lansojë projekte të shumta muzikore duke mos munguar edhe bashkëpunimet me Loredanën.