Mozzik ndan një foto shumë të ëmbël të Hanës me gjyshen e saj

Hana është duke qëndruar me babin e saj këto ditë.

Pas ndarjes nga Loredana, vajza e Hana pasi është në moshë shumë të vogël po qëndron me nënën e saj, por këtë vikend ajo po e shijon me të atin, shkruan lajmi.net.

Mozzik ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj ku shihet duke luajtur dhe marrë një përqafim të ngrohtë nga gjyshja e saj, nëna e reperit.

Ndryshe, Mozzik shënoi suksesin e radhës në karrierë me këngën ‘Edhe ti’ në bashkëpunim me Taynën. Projekti ka arritur më shumë se pesë milionë klikime në Youtube brenda pak ditëve.