Mozzik koncert në Tiranë, ka një mysafir special

Mozzik dje mbajti koncert në Tiranë.

Mozzik pas publikimit të këngës ‘Zemra ime’ ka filluar sërish me koncerte, ai dje mbajti koncertin e radhës në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Në klubin ku ishin të pranishëm qindra persona morri vëmendjen, Rina Balaj dhe i dashuri i saj i ri Sin Boy të cilët ndoqën nga afër performancën e reperit.

Pas ndarjes nga ‘On records’ dyshja kanë rregulluar raportet mes tyre, dhe po i japin përkrahje të vazhdueshme njëri-tjetrit.