Demi Rose jeton në bikini, pozon në qoshe të vaskës

Demi Rose duket shumë seksi ndërsa pozon për një fotosesion në bikini në Detin e Vdekur.

Modelja magjepsëse, 24 vjeç, nuk i la asgjë imagjinatës në bikini metalike ku në plan të parë kishte vënë gjoksin e saj.

Ajo ka qenë duke ekspozuar pamjet e formave fizike vërtet mbresëlënëse gjatë udhëtimeve të saj të vazhdueshme drejt Egjiptit dhe Tajlandës.

Në rrjetin social Instagram, modelja në shumicën e kohës pozon me të brendshme dhe bikini, duke shpërfaqur se viti i shkon nëpër pushime.